Tecno’nun uygun fiyatlı modeli ödül aldı

TECNO‘nun son akıllı telefon modeli SPARK 20 Pro+, tasarım dünyasında önemli bir başarıya imza atarak 2024 MUSE Tasarım Ödülleri’nde “Dijital ve Elektronik Cihazlar Ürün Tasarımı” kategorisinde Platin Ödül’ü kazandı. Uluslararası Ödüller Birliği (IAA) tarafından verilen bu ödül, yaratıcı tasarım alanında seçici bir bakış açısına sahip olmasıyla tanınır. SPARK 20 Pro+‘ın üstün işçiliği ve yenilikçi tasarımı, jüri üyelerini büyüledi. Thomas Brandt, ödüllerin sözcüsü, cihazın bu prestijli ödülü kazanarak akıllı telefon tasarımı rekabetinde öne çıktığını vurguladı.

SPARK 20 Pro+, ince işçiliği ve yenilikçi yaklaşımıyla dikkat çekiyor. 56.5° Ergonomik Çift Eğimli Tasarımı ve G3 eğriliği ile hem şık bir görünüm sunuyor hem de ince 7.55mm gövdesi ve 175g ağırlığıyla rahat bir kullanım sağlıyor. Uzaydan ilham alınarak tasarlanan Quadrant Star Array Kamera Dizilimi, 108MP’lik etkileyici kamerayı vurgulayarak, nanoskala fotolitografi yoluyla elde edilen gözlüksüz 3D görünümüyle akıllı telefon fotoğrafçılığında yeni standartlar belirliyor.

Tecno’nun uygun fiyatlı modeli ödül aldı

TECNO, Magic Skin 2.0 adını verdiği yeni gelişmiş malzeme ile kullanıcı deneyimini daha da iyileştiriyor. Bu malzeme, doğal bir dokunuş hissi sunmanın yanı sıra, çevre dostu ve antibakteriyel özelliklere sahip olmasıyla markanın sürdürülebilirlik ve kullanıcı sağlığına verdiği önemi gösteriyor.

Fiyat aralığındaki diğer akıllı telefonlar arasında önemli bir yenilik atılımı temsil eden SPARK 20 Pro+, TECNO‘nun sınırları zorlayarak dünya genelinde kullanıcılara üst düzey özellikler sunma çabasını ortaya koyuyor. TECNO, 70’ten fazla ülkede faaliyet gösteren küresel bir teknoloji markası olarak, modern tasarımı ve ileri teknolojiyi bütünleştirerek akıllı telefonlar, giyilebilir cihazlar, dizüstü bilgisayarlar, tabletler, işletim sistemleri ve akıllı ev ürünleri sunuyor. Markanın “Hiçbir Şeyde Durma” mottosuyla, bireylerin en iyi benliklerine ve geleceklerine ulaşmalarını sağlayacak en son teknolojiyi sunmayı hedefliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x